Продукція > HARVATEK CORPORATION > B2841UD--20D000614U1930
B2841UD--20D000614U1930
B2841UD--20D000614U1930 Harvatek Corporation
B2841UD--20D000614U1930.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: 1.0(L)X0.5(W)X0.5(H) MM
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Color: Orange
Size / Dimension: 1.00mm L x 0.50mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 71.5mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°, 128°
Height (Max): 0.60mm
Wavelength - Peak: 611nm
Wavelength - Dominant: 605nm
Supplier Device Package: 0402
Lens Transparency: Diffused
Part Status: Active
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.00mm x 0.50mm
на замовлення 3690 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1.0(L)X0.5(W)X0.5(H) MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Color: Orange, Size / Dimension: 1.00mm L x 0.50mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 71.5mcd, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 120°, 128°, Height (Max): 0.60mm, Wavelength - Peak: 611nm, Wavelength - Dominant: 605nm, Supplier Device Package: 0402, Lens Transparency: Diffused, Part Status: Active, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.00mm x 0.50mm.
Color: Orange
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 71.5mcd
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°, 128°
Height (Max): 0.60mm
Wavelength - Peak: 611nm
Wavelength - Dominant: 605nm
Supplier Device Package: 0402
Lens Transparency: Diffused
Part Status: Active
Lens Size: 1.00mm x 0.50mm