Продукція > HARVATEK CORPORATION > B2972UDUG20D000214U1930
B2972UDUG20D000214U1930
B2972UDUG20D000214U1930 Harvatek Corporation
B2972UDUG20D000214U1930 V1.3.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: 1.6(L)X0.8(W)X0.5(H) MM ORANGE/Y
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Color: Orange, Yellow-Green
Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 71.5mcd Orange, 71.5mcd Yellow-Green
Configuration: Independent
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V Orange, 2.1V Yellow-Green
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 140° Orange, 160° Yellow-Green
Height (Max): 0.60mm
Wavelength - Peak: 611nm Orange, 573nm Yellow-Green
Wavelength - Dominant: 605nm Orange, 571nm Yellow-Green
Supplier Device Package: 0603
Lens Transparency: Diffused
Part Status: Active
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.60mm x 0.80mm
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1.6(L)X0.8(W)X0.5(H) MM ORANGE/Y, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Color: Orange, Yellow-Green, Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 71.5mcd Orange, 71.5mcd Yellow-Green, Configuration: Independent, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V Orange, 2.1V Yellow-Green, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 140° Orange, 160° Yellow-Green, Height (Max): 0.60mm, Wavelength - Peak: 611nm Orange, 573nm Yellow-Green, Wavelength - Dominant: 605nm Orange, 571nm Yellow-Green, Supplier Device Package: 0603, Lens Transparency: Diffused, Part Status: Active, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.60mm x 0.80mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: Orange, Yellow-Green
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: Independent
Current - Test: 20mA
Height (Max): 0.60mm
Supplier Device Package: 0603
Lens Transparency: Diffused
Part Status: Active
Lens Size: 1.60mm x 0.80mm