Продукція > HARVATEK CORPORATION > B2G32UDUG20C000113U1930
B2G32UDUG20C000113U1930
B2G32UDUG20C000113U1930 Harvatek Corporation
B2G32UDUG20C000113U1930.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: LED ORNG/YLW-GRN CLEAR 0605 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0605 (1613 Metric)
Color: Orange, Yellow-Green
Size / Dimension: 1.60mm L x 1.25mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 71.5mcd Orange, 45mcd Yellow-Green
Configuration: Independent
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V Orange, 2.1V Yellow-Green
Current - Test: 20mA Orange, 20mA Yellow-Green
Viewing Angle: 105°, 130°, 115°, 135°
Height (Max): 0.50mm
Wavelength - Peak: 611nm Orange, 573nm Yellow-Green
Wavelength - Dominant: 605nm Orange, 571nm Yellow-Green
Supplier Device Package: 0605
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.10mm x 1.25mm
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED ORNG/YLW-GRN CLEAR 0605 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0605 (1613 Metric), Color: Orange, Yellow-Green, Size / Dimension: 1.60mm L x 1.25mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 71.5mcd Orange, 45mcd Yellow-Green, Configuration: Independent, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V Orange, 2.1V Yellow-Green, Current - Test: 20mA Orange, 20mA Yellow-Green, Viewing Angle: 105°, 130°, 115°, 135°, Height (Max): 0.50mm, Wavelength - Peak: 611nm Orange, 573nm Yellow-Green, Wavelength - Dominant: 605nm Orange, 571nm Yellow-Green, Supplier Device Package: 0605, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.10mm x 1.25mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: Orange, Yellow-Green
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: Independent
Height (Max): 0.50mm
Supplier Device Package: 0605
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Size: 1.10mm x 1.25mm