Продукція > HARVATEK CORPORATION > B2G32USNB20C000513U1930
B2G32USNB20C000513U1930
B2G32USNB20C000513U1930 Harvatek Corporation
B2G32USNB20C000513U1930%20%20V1.2.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: LED BLUE/RED CLEAR 0605 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0605 (1613 Metric)
Color: Blue, Red
Size / Dimension: 1.60mm L x 1.25mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 112.5mcd Blue, 112.5mcd Red
Configuration: Independent
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V Blue, 2V Red
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 135° Blue, 130° Red
Height (Max): 0.50mm
Wavelength - Peak: 468nm Blue, 632nm Red
Wavelength - Dominant: 470nm Blue, 624nm Red
Supplier Device Package: 0605
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.25mm x 1.10mm
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED BLUE/RED CLEAR 0605 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0605 (1613 Metric), Color: Blue, Red, Size / Dimension: 1.60mm L x 1.25mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 112.5mcd Blue, 112.5mcd Red, Configuration: Independent, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V Blue, 2V Red, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 135° Blue, 130° Red, Height (Max): 0.50mm, Wavelength - Peak: 468nm Blue, 632nm Red, Wavelength - Dominant: 470nm Blue, 624nm Red, Supplier Device Package: 0605, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.25mm x 1.10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: Blue, Red
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: Independent
Current - Test: 20mA
Height (Max): 0.50mm
Supplier Device Package: 0605
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Size: 1.25mm x 1.10mm