B300HTY4F YETDA
Виробник: YETDA
LED; THT; 3mm; yellow; 500~600mcd; 590nm; 30mA; 20°; 2.0~2.4V; -20°C~+75°C; waterclear; blinking OLY.3w0600m YETDA INDUSTRY OLY.3w0600m
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 37 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис B300HTY4F YETDA
LED; THT; 3mm; yellow; 500~600mcd; 590nm; 30mA; 20°; 2.0~2.4V; -20°C~+75°C; waterclear; blinking OLY.3w0600m YETDA INDUSTRY OLY.3w0600m, кількість в упаковці: 100 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B300HTY4F Виробник : YETDA LED; THT; 3mm; yellow; 500~600mcd; 590nm; 30mA; 20°; 2.0~2.4V; -20°C~+75°C; waterclear; blinking OLY.3w0600m YETDA INDUSTRY OLY.3w0600m