Продукція > BRADY > B30C-1125-595-BK
B30C-1125-595-BK
B30C-1125-595-BK BRADY
2792261.pdf
Виробник: BRADY
Description: BRADY - B30C-1125-595-BK - B30,B595,BLK,1.125" X 100 FT FIT / ROLL OF 100 FEET 01AH1915
tariffCode: 0
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Bandbreite: 28.6mm
Beschriftungsband: Thermal Transfer
euEccn: NLR
Länge des Bands: 30.5m
Klebebandmaterial: Vinyl
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Farbe des Beschriftungsbands: Black
Zur Verwendung mit: BBP30/31/33/35/37 & i3300/S3000/S3100 Label Printers
usEccn: EAR99
Produktpalette: B30 Series
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: BRADY - B30C-1125-595-BK - B30,B595,BLK,1.125" X 100 FT FIT / ROLL OF 100 FEET 01AH1915, tariffCode: 0, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Bandbreite: 28.6mm, Beschriftungsband: Thermal Transfer, euEccn: NLR, Länge des Bands: 30.5m, Klebebandmaterial: Vinyl, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Farbe des Beschriftungsbands: Black, Zur Verwendung mit: BBP30/31/33/35/37 & i3300/S3000/S3100 Label Printers, usEccn: EAR99, Produktpalette: B30 Series, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B30C-1125-595-BK B30C-1125-595-BK Виробник : Brady Corporation Safety%20and%20Facility%20ID%20Catalog.pdf Description: LABEL 1.125" W BLACK 1=100'
Packaging: Bulk
Length: 100' (30.5m)
Width: 1.125" (28.58mm)