Продукція > BRADY > B30C-2250-595-YL
B30C-2250-595-YL
B30C-2250-595-YL BRADY
2792261.pdf
Виробник: BRADY
Description: BRADY - B30C-2250-595-YL - B30,B595,YEL,2.25" X 100 FT FIT / ROLL OF 100 FEET 01AH1963
tariffCode: 84439990
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Bandbreite: 57.2mm
Beschriftungsband: Thermal Transfer
euEccn: NLR
isCanonical: Y
Länge des Bands: 30.5m
Klebebandmaterial: Vinyl
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Farbe des Beschriftungsbands: Yellow
Zur Verwendung mit: BBP30/31/33/35/37 & i3300/S3000/S3100 Label Printers
usEccn: EAR99
Produktpalette: B30 Series
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: BRADY - B30C-2250-595-YL - B30,B595,YEL,2.25" X 100 FT FIT / ROLL OF 100 FEET 01AH1963, tariffCode: 84439990, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Bandbreite: 57.2mm, Beschriftungsband: Thermal Transfer, euEccn: NLR, isCanonical: Y, Länge des Bands: 30.5m, Klebebandmaterial: Vinyl, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Farbe des Beschriftungsbands: Yellow, Zur Verwendung mit: BBP30/31/33/35/37 & i3300/S3000/S3100 Label Printers, usEccn: EAR99, Produktpalette: B30 Series.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B30C-2250-595-YL B30C-2250-595-YL Виробник : Brady Corporation B-595.pdf Description: LABEL 2.25" W YELLOW 1=100'
Packaging: Bulk
Length: 100' (30.5m)
Width: 2.250" (57.15mm)