Продукція > TDK > B32021A3102M026
B32021A3102M026
B32021A3102M026 TDK
Y2_B32021_026.pdf
Виробник: TDK
Description: FILM CAP Y2 MKP 1.0 NF 20% 300VA
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins - Long Leads
Ratings: Y2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 300V
Voltage Rating - DC: 1500V (1.5kV)
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Capacitance: 1000 pF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
на замовлення 7839 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILM CAP Y2 MKP 1.0 NF 20% 300VA, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins - Long Leads, Ratings: Y2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 300V, Voltage Rating - DC: 1500V (1.5kV), Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Capacitance: 1000 pF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B32021A3102M026 Виробник : TDK Y2_B32021_026.pdf Safety Capacitors FILM CAP Y2 MKP 1.0 NF 20% 300Vac LS 10mm