B32021A3152K
B32021A3152K TDK ELECTRONICS
y2_b32021_026.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
Cap Film Suppression Y2 0.0015uF 1500VDC/300VAC PP 10% (13 X 4 X 9mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції B32021A3152K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B32021A3152K B32021A3152K Виробник : EPCOS (TDK) Y2_B32021_026.pdf Description: CAP FILM 1500PF 10% 1.5KVDC RAD