B32021A3562K
B32021A3562K TDK ELECTRONICS
y2_b32021_026.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
Cap Film Suppression Y2 0.0056uF 1500VDC/300VAC PP 10% (13 X 5 X 11mm) Radial 10mm 110°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції B32021A3562K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B32021A3562K B32021A3562K Виробник : EPCOS (TDK) Y2_B32021_026.pdf Description: CAP FILM 5600PF 10% 1.5KVDC RAD