B32021A3682M
B32021A3682M TDK ELECTRONICS
y2_b32021_026.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
Cap Film Suppression Y2 0.0068uF 1500VDC/300VAC PP 20%( 13 X 5 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції B32021A3682M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B32021A3682M B32021A3682M Виробник : TDK ELECTRONICS y2_b32021_026.pdf Cap Film Suppression Y2 0.0068uF 1500VDC/300VAC PP 20%( 13 X 5 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C Bulk