B32021H3102K
B32021H3102K TDK ELECTRONICS
y2_b32021_026_hj.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
Cap Film Suppression Y2 0.001uF 1500VDC/300VAC PP 10%( 13 X 4 X 9mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C Bulk Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції B32021H3102K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B32021H3102K B32021H3102K Виробник : TDK ELECTRONICS y2_b32021_026_hj.pdf Cap Film Suppression Y2 0.001uF 1500VDC/300VAC PP 10%( 13 X 4 X 9mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C Bulk Automotive AEC-Q200