B32021H3222K
B32021H3222K TDK ELECTRONICS
y2_b32021_026_hj.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
Cap Film Suppression Y2 0.0022uF 1500VDC/300VAC PP 10%( 13 X 4 X 9mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C Bulk Automotive AEC-Q200
на замовлення 3400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B32021H3222K B32021H3222K Виробник : TDK ELECTRONICS y2_b32021_026_hj.pdf Cap Film Suppression Y2 0.0022uF 1500VDC/300VAC PP 10%( 13 X 4 X 9mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C Bulk Automotive AEC-Q200