B32022A3153M289 EPCOS - TDK Electronics
Y2_B32021_026.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.015UF 20% 300VAC RAD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: Y2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 300V
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.015 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.015UF 20% 300VAC RAD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: Y2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 300V, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.015 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm).
Інші пропозиції B32022A3153M289
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B32022A3153M289 B32022A3153M289 Виробник : EPCOS / TDK Y2_B32021_026.pdf Safety Capacitors FILM CAP Y2 MKP 15NF 20% 300Vac LS 15mm