B32022A3333K
B32022A3333K TDK ELECTRONICS
y2_b32021_026.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
Cap Film Suppression Y2 0.033uF 1500VDC/300VAC PP 10% (18 X 8 X 14mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Bulk
на замовлення 1407 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 366
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B32022A3333K B32022A3333K Виробник : TDK ELECTRONICS y2_b32021_026.pdf Cap Film Suppression Y2 0.033uF 1500VDC/300VAC PP 10% (18 X 8 X 14mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Bulk