Продукція > EPCOS / TDK > B32022A3473M189
B32022A3473M189
B32022A3473M189 EPCOS / TDK
Y2_B32021_026.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
Safety Capacitors FILM CAP Y2 MKP 47NF 20% 300Vac LS 15mm
на замовлення 3449 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.047UF 20% 300VAC RAD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: Y2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 300V, Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Capacitance: 0.047 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B32022A3473M189 Виробник : EPCOS - TDK Electronics Y2_B32021_026.pdf Description: CAP FILM 0.047UF 20% 300VAC RAD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: Y2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 300V
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Capacitance: 0.047 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 700
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: Y2
Voltage Rating - AC: 300V
Capacitance: 0.047 µF