B32022B3473M189 EPCOS - TDK Electronics
Y2_B32021_026.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.047UF 20% 300VAC RAD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.047UF 20% 300VAC RAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: Y2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 300V, Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.047 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm).
Інші пропозиції B32022B3473M189
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B32022B3473M189 B32022B3473M189 Виробник : EPCOS / TDK Y2_B32021_026.pdf Safety Capacitors FILM CAP Y2 MKP 47NF 20% 300Vac LS 15mm