B32022H3223M
B32022H3223M TDK ELECTRONICS
y2_b32021_026_hj.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
Cap Film Suppression Y2 0.022uF 1500VDC/300VAC PP 20%( 18 X 6 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Bulk Automotive AEC-Q200