B32522C3105K
B32522C3105K TDK ELECTRONICS
b32520_529.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
Cap Film 1uF 250V PET 10%( 18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Stacked 15mm 125°C Automotive AEC-Q200 Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polyester; 1uF; 160VAC; 250VDC; 15mm; ±10%; MKT; THT, Type of capacitor: polyester, Manufacturer series: MKT, Capacitance: 1µF, Operating voltage: 160V AC; 250V DC, Body dimensions: 18x14.5x8.5mm, Mounting: THT, Tolerance: ±10%, Terminal pitch: 15mm, Operating temperature: -55...125°C, Lead length: 6mm, Climate class: IEC 60068-1.
Інші пропозиції B32522C3105K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B32522C3105K B32522C3105K Виробник : TDK B32520_529.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyester; 1uF; 160VAC; 250VDC; 15mm; ±10%; MKT; THT
Type of capacitor: polyester
Manufacturer series: MKT
Capacitance: 1µF
Operating voltage: 160V AC; 250V DC
Body dimensions: 18x14.5x8.5mm
Mounting: THT
Tolerance: ±10%
Terminal pitch: 15mm
Operating temperature: -55...125°C
Lead length: 6mm