Продукція > TDK > B32522N6104K000
B32522N6104K000
B32522N6104K000 TDK
b32520_529.pdf
Виробник: TDK
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyester; 100nF; 200VAC; 400VDC; 15mm; ±10%; THT; bulk
Mounting: THT
Terminal pitch: 15mm
Body dimensions: 18x10.5x5mm
Kind of package: bulk
Type of capacitor: polyester
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 0.1µF
Tolerance: ±10%
Operating voltage: 200V AC; 400V DC
на замовлення 3755 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 450VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 450V, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B32522N6104K000 B32522N6104K000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 0.1UF 10% 450VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 450V
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
B32522N6104K000 B32522N6104K000 Виробник : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.1uF 450volts 10%