B32524R6225J000
B32524R6225J000 EPCOS - TDK Electronics
b32520_529.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 2.2UF 5% 400VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Size / Dimension: 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm)
на замовлення 121 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 2.2UF 5% 400VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF, Size / Dimension: 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B32524R6225J000 B32524R6225J000 Виробник : TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 2.2uF 5% 400volt MKT L/S=27.5mm
на замовлення 398 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
B32524R6225J000 B32524R6225J000 Виробник : TDK B32520_529.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyester; 2.2uF; 200VAC; 400VDC; 27.5mm; ±5%; THT
Type of capacitor: polyester
Capacitance: 2.2µF
Tolerance: ±5%
Body dimensions: 31.5x21x11mm
Mounting: THT
Operating voltage: 200V AC; 400V DC
Operating temperature: -55...125°C
Terminal pitch: 27.5mm