B32652A0104J
B32652A0104J TDK ELECTRONICS
mkp_b32651_658.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
Cap Film 0.1uF 1000V PP 5% (18 X 9 X 17.5mm) Radial Wound 15mm 110°C Automotive AEC-Q200 Bulk
на замовлення 470 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 280
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; 100nF; 1000VDC; 250VAC; 9x17.5x18mm; THT, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 0.1µF, Operating voltage: 250V AC; 1kV DC, Tolerance: ±5%, Mounting: THT, Terminal pitch: 15mm, Body dimensions: 9x17.5x18mm, Operating temperature: -55...105°C, Lead length: 6mm, Climate class: 55/100/56; IEC 60068-1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B32652A0104J Виробник : TDK MKP_B32651_656.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; 100nF; 1000VDC; 250VAC; 9x17.5x18mm; THT
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 0.1µF
Operating voltage: 250V AC; 1kV DC
Tolerance: ±5%
Mounting: THT
Terminal pitch: 15mm
Body dimensions: 9x17.5x18mm
Operating temperature: -55...105°C
Lead length: 6mm