B32653A0104J TDK ELECTRONICS
Виробник: TDK ELECTRONICS
Cap Film 0.1uF 1000V PP 5% (26.5 X 8.5 X 16.5mm) Radial Wound 22.5mm 110C Automotive Bulk
на замовлення 363 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 253
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; 100nF; 1000VDC; 250VAC; 8.5x16.5x26.5mm, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 0.1µF, Operating voltage: 250V AC; 1kV DC, Tolerance: ±5%, Mounting: THT, Terminal pitch: 22.5mm, Body dimensions: 8.5x16.5x26.5mm, Operating temperature: -55...105°C, Lead length: 6mm, Climate class: 55/100/56; IEC 60068-1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B32653A0104J Виробник : TDK MKP_B32651_656.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; 100nF; 1000VDC; 250VAC; 8.5x16.5x26.5mm
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 0.1µF
Operating voltage: 250V AC; 1kV DC
Tolerance: ±5%
Mounting: THT
Terminal pitch: 22.5mm
Body dimensions: 8.5x16.5x26.5mm
Operating temperature: -55...105°C
Lead length: 6mm