Продукція > TDK > B32654A4225J
B32654A4225J TDK
MKP_B32651_656.pdf
Виробник: TDK
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; 2.2uF; 400VDC; 200VAC; 14x24.5x31.5mm
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 2.2µF
Tolerance: ±5%
Body dimensions: 14x24.5x31.5mm
Mounting: THT
Operating voltage: 200V AC; 400V DC
Operating temperature: -55...105°C
Climate class: 55/100/56; IEC 60068-1
Lead length: 6mm
Terminal pitch: 27.5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; 2.2uF; 400VDC; 200VAC; 14x24.5x31.5mm, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 2.2µF, Tolerance: ±5%, Body dimensions: 14x24.5x31.5mm, Mounting: THT, Operating voltage: 200V AC; 400V DC, Operating temperature: -55...105°C, Climate class: 55/100/56; IEC 60068-1, Lead length: 6mm, Terminal pitch: 27.5mm.