Продукція > TDK > B33331V7106J080
B33331V7106J080
B33331V7106J080 TDK
B33331V.pdf
Виробник: TDK
Film Capacitors 460V 10uF 2+2 AL 30x75 MKP
на замовлення 395 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 10UF 5% 460VAC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 460V, Height - Seated (Max): 3.031" (77.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 19 mOhms, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B33331V7106J080 B33331V7106J080 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B33331V.pdf Description: CAP FILM 10UF 5% 460VAC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 460V
Height - Seated (Max): 3.031" (77.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 19 mOhms
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)