B33331V7205J080
B33331V7205J080 EPCOS - TDK Electronics
B33331V.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 2UF 5% 460VAC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 460V
Height - Seated (Max): 2.244" (57.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 35 mOhms
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
на замовлення 355 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 2UF 5% 460VAC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 460V, Height - Seated (Max): 2.244" (57.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 2 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 35 mOhms, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B33331V7205J080 B33331V7205J080 Виробник : TDK B33331V.pdf Film Capacitors 460V 2uF 2+2 AL 30x55 MKP