B37650C0106M062 EPCOS - TDK Electronics
HighCap_X5R_X7R.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP CER 10UF 25V X5R 1210
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.106" (2.70mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 25V X5R 1210, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.106" (2.70mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 10 µF.
Інші пропозиції B37650C0106M062
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B37650C0106M062 Виробник : EPCOS - TDK Electronics HighCap_X5R_X7R.pdf Description: CAP CER 10UF 25V X5R 1210
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10 µF