B37937K9561J60
B37937K9561J60 EPCOS - TDK Electronics
B379(3,4)7_Series.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP CER 560PF 16V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 560 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 560PF 16V C0G/NP0 0603, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 560 pF.
Інші пропозиції B37937K9561J60
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B37937K9561J60 B37937K9561J60 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B379(3,4)7_Series.pdf Description: CAP CER 560PF 16V C0G/NP0 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 16V
Applications: General Purpose
Capacitance: 560 pF