B37937K9681J60 TDK ELECTRONICS
B379%283%2C4%297_Series.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
Cap Ceramic 680pF 16V C0G 5% Pad SMD 0603 125C Automotive T/R
на замовлення 9500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 111
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 680PF 16V C0G/NP0 0603, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 680 pF.
Інші пропозиції B37937K9681J60
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B37937K9681J60 B37937K9681J60 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B379%283%2C4%297_Series.pdf Description: CAP CER 680PF 16V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 680 pF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 16V
Applications: General Purpose
Capacitance: 680 pF