B37947K9152J60
B37947K9152J60 EPCOS - TDK Electronics
B379(3,4)7_Series.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP CER 1500PF 16V C0G/NP0 0805
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1500 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 1500PF 16V C0G/NP0 0805, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 1500 pF.
Інші пропозиції B37947K9152J60
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B37947K9152J60 B37947K9152J60 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B379(3,4)7_Series.pdf Description: CAP CER 1500PF 16V C0G/NP0 0805
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1500 pF