Продукція > EPCOS > B37950K2473K062
B37950K2473K062 EPCOS
X7R%20Chip%20Cap.pdf
Виробник: EPCOS
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.047UF 200V X7R 1210, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.067" (1.70mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.047 µF.
Інші пропозиції B37950K2473K062
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B37950K2473K062 Виробник : EPCOS - TDK Electronics X7R%20Chip%20Cap.pdf Description: CAP CER 0.047UF 200V X7R 1210
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.067" (1.70mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.047 µF