B380S15A
B380S15A Diotec Semiconductor
b40s15a.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: BRIDGE RECT 1P 800V 1.5A 4-SODIL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, Gull Wing
Mounting Type: Surface Mount
Diode Type: Single Phase
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Technology: Standard
Supplier Device Package: 4-SO-DIL SLIM
Voltage - Peak Reverse (Max): 800 V
Current - Average Rectified (Io): 1.5 A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 1 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 800 V
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BRIDGE RECT 1P 800V 1.5A 4-SODIL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, Gull Wing, Mounting Type: Surface Mount, Diode Type: Single Phase, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Technology: Standard, Supplier Device Package: 4-SO-DIL SLIM, Voltage - Peak Reverse (Max): 800 V, Current - Average Rectified (Io): 1.5 A, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 1 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 800 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B380S15A B380S15A Виробник : Diotec Semiconductor b40s15a.pdf Diode Rectifier Bridge Single 800V 1.5A 4-Pin SO-DIP SLIM T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 869
B380S15A B380S15A Виробник : Diotec Semiconductor b40s15a.pdf Description: BRIDGE RECT 1P 800V 1.5A 4-SODIL
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Diode Type: Single Phase
Technology: Standard
Мінімальне замовлення: 12
B380S15A B380S15A Виробник : Diotec Semiconductor b40s15a.pdf Bridge Rectifiers Bridge, single phase, SO-DIL SLIM, 800V, 1.5A, 150C
Мінімальне замовлення: 12
товару немає в наявності