Продукція > HARVATEK CORPORATION > B38G3RGB-10D0003H2U1930
B38G3RGB-10D0003H2U1930
B38G3RGB-10D0003H2U1930 Harvatek Corporation
B38G3RGB-10D0003H2U1930%20%20V1.9.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: LED RGB MIXED WHITE ( 1.6(L)X1.6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0606 (1616 Metric)
Color: Red, Green, Blue (RGB)
Size / Dimension: 1.60mm L x 1.60mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 630mcd Red, 630mcd Green, 630mcd Blue
Configuration: Common Anode
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V Red, 3V Green, 3V Blue
Current - Test: 10mA Red, 10mA Green, 10mA Blue
Height (Max): 0.50mm
Supplier Device Package: 0606
Part Status: Active
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.60mm x 1.10mm
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED RGB MIXED WHITE ( 1.6(L)X1.6, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0606 (1616 Metric), Color: Red, Green, Blue (RGB), Size / Dimension: 1.60mm L x 1.60mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 630mcd Red, 630mcd Green, 630mcd Blue, Configuration: Common Anode, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V Red, 3V Green, 3V Blue, Current - Test: 10mA Red, 10mA Green, 10mA Blue, Height (Max): 0.50mm, Supplier Device Package: 0606, Part Status: Active, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.60mm x 1.10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: Red, Green, Blue (RGB)
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: Common Anode
Height (Max): 0.50mm
Supplier Device Package: 0606
Part Status: Active
Lens Size: 1.60mm x 1.10mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
товару немає в наявності
B38G3RGB-10D0003H2U1930 Виробник : HARVATEK B38G3RGB-10D0003H2U1930  V1.9.pdf Світлодіод SMD, Розм = 1,6 x 1,6 x 0,5 мм, I, мКд @ мА = 630, Iживл = 30 мА, Uживл, В = 2, 3, 3, Колір = RGB, Лінза = Біла матова,... Група товару: Оптоелектроніка Корпус: 0606 Од. вим: шт