B3SE-1002 Omron Electronics
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Microswitches TACT, Description: Microswitch TACT; SPST-NO; Pos: 2; 0.05A/24VDC; SMT; none; 1.96N, Contact plating: silver plated, Leads: for PCB, IP rating: IP67, Type of switch: microswitch TACT, Illumination: none, Switching method: OFF-(ON), Button shape: round, Mounting: SMT, Contacts configuration: SPST-NO, Operating temperature: -25...70°C, Button height: 2mm, Body dimensions: 6.2x7mm, DC contacts rating @R: 50mA / 24V DC, Max. contact resistance:: 100mΩ, Stable positions number: 1, Operating Force: 1.96N, Number of positions: 2, Mechanical durability: 1000000 cycles, Min. insulation resistance: 0.1GΩ, Actuator colour: blue.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
B3SE-1002 | Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div |
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12VPackaging: Bulk Features: Sealed - Fully Mounting Type: Surface Mount Circuit: SPST-NO Switch Function: Off-Mom Operating Temperature: -25°C ~ 70°C Termination Style: J Lead Illumination: Non-Illuminated Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 12VDC Actuator Type: Standard Operating Force: 200gf Outline: 7.00mm x 6.20mm Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof Actuator Height off PCB, Vertical: 2.00mm Actuator Orientation: Top Actuated Part Status: Active |
на замовлення 2005 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
B3SE-1002 | Виробник : Omron |
Switch Tactile N.O. SPST Round Button J-Bend 0.05A 12VDC 1.96N SMD |
на замовлення 450 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
B3SE-1002 | Виробник : Omron |
товару немає в наявності |
B3SE-1002 | Виробник : Omron |
товару немає в наявності |
| B3SE1002 | Виробник : OMRON Electronic Components |