B40600A5128M001
B40600A5128M001 EPCOS - TDK Electronics
B40600_B40700.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP ALUMHYB 1200UF 20% 25V TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.551" Dia x 0.984" L (14.00mm x 25.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 5.1mOhm
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C
Capacitance: 1200 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ High Frequency: 7.4 A @ 20 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUMHYB 1200UF 20% 25V TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.551" Dia x 0.984" L (14.00mm x 25.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 5.1mOhm, Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C, Capacitance: 1200 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ High Frequency: 7.4 A @ 20 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B40600A5128M001 B40600A5128M001 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B40600_B40700.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP ALUMHYB 1200UF 20% 25V TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial, Can
Mounting Type: Through Hole
Type: Hybrid
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 1200 µF
Voltage - Rated: 25 V
товару немає в наявності
B40600A5128M001 B40600A5128M001 Виробник : EPCOS / TDK B40600_B40700.pdf?ref_disty=digikey Aluminium Organic Polymer Capacitors 25VDC 1200uF 20% Axial Lead