Продукція > EPCOS / TDK > B40600B7108M001
B40600B7108M001
B40600B7108M001 EPCOS / TDK
B40600_B40700.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: EPCOS / TDK
Aluminium Organic Polymer Capacitors 35VDC 1000uF 20% Axial Lead
на замовлення 2386 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUMHYB 1000UF 20% 35V TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia x 0.984" L (16.00mm x 25.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 4mOhm, Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C, Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ High Frequency: 9.2 A @ 20 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B40600B7108M001 B40600B7108M001 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B40600_B40700.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP ALUMHYB 1000UF 20% 35V TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia x 0.984" L (16.00mm x 25.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 4mOhm
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ High Frequency: 9.2 A @ 20 kHz