B40600C5178M001
B40600C5178M001 EPCOS - TDK Electronics
B40600_B40700.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP ALUMHYB 1700UF 20% 25V TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia x 0.984" L (16.00mm x 25.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 4mOhm
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C
Capacitance: 1700 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ High Frequency: 9.2 A @ 20 kHz
на замовлення 3550 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUMHYB 1700UF 20% 25V TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia x 0.984" L (16.00mm x 25.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 4mOhm, Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C, Capacitance: 1700 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ High Frequency: 9.2 A @ 20 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B40600C5178M001 Виробник : EPCOS / TDK B40600_B40700.pdf?ref_disty=digikey Aluminium Electrolytic Capacitors - Axial Leaded Hybrid Polymer Axial 1700uF 25V