B40640B8397M001 EPCOS - TDK Electronics
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: HYBRID POLYMER AXIAL 390UF 63V
Packaging: Tray
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Polymer Capacitors, Description: Capacitor: hybrid; H: 25mm; 390uF; 63VDC; 11.2A; Leads: axial; THT, Type of capacitor: hybrid, Mounting: THT, Capacitance: 390µF, Operating voltage: 63V DC, Body dimensions: Ø14x25mm, Tolerance: ±20%, Service life: 4000h, Operating temperature: -55...150°C, Operating current: 11.2A, Height: 25mm, Diameter: 14mm, ESR value: 6.1mΩ, Leads: axial.
Інші пропозиції B40640B8397M001
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B40640B8397M001 Виробник : TDK Aluminium Electrolytic Capacitors - Axial Leaded Hybrid Polymer Axial-lead 390uF 63V
товару немає в наявності
B40640B8397M001 Виробник : TDK Category: THT Polymer Capacitors
Description: Capacitor: hybrid; H: 25mm; 390uF; 63VDC; 11.2A; Leads: axial; THT
Type of capacitor: hybrid
Mounting: THT
Capacitance: 390µF
Operating voltage: 63V DC
Body dimensions: Ø14x25mm
Tolerance: ±20%
Service life: 4000h
Operating temperature: -55...150°C
Operating current: 11.2A
Height: 25mm
Diameter: 14mm
ESR value: 6.1mΩ