B40720A5168M011
B40720A5168M011 EPCOS - TDK Electronics
b40620_b40720.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: HYBRID POLYMER SOLDERING STAR 16
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Mounting Ring - 4 Lead
Size / Dimension: 0.551" Dia (14.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.571" (14.50mm)
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 5.8mOhm
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 1.102" (28.00mm)
Capacitance: 1.6 mF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ High Frequency: 9 A @ 20 kHz
Написати відгук
Description: HYBRID POLYMER SOLDERING STAR 16, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Mounting Ring - 4 Lead, Size / Dimension: 0.551" Dia (14.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.571" (14.50mm), Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 5.8mOhm, Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 1.102" (28.00mm), Capacitance: 1.6 mF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ High Frequency: 9 A @ 20 kHz.