B40910A8127M000
B40910A8127M000 EPCOS - TDK Electronics
b40910.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP ALUMHYB 120UF 20% 63V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 17mOhm
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.504" (12.80mm)
Capacitance: 120 µF
Voltage - Rated: 63 V
Ripple Current @ High Frequency: 4.6 A @ 100 kHz
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP ALUMHYB 120UF 20% 63V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 17mOhm, Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.504" (12.80mm), Capacitance: 120 µF, Voltage - Rated: 63 V, Ripple Current @ High Frequency: 4.6 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B40910A8127M000 B40910A8127M000 Виробник : EPCOS / TDK b40910.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 120 uF 63 V 10x12.5 SMD (AEC-Q200)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
B40910A8127M000 B40910A8127M000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b40910.pdf Description: CAP ALUMHYB 120UF 20% 63V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 120 µF
Voltage - Rated: 63 V