B40930A7337M000
B40930A7337M000 EPCOS - TDK Electronics
B40930.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP ALUM POLY HYB 330UF 35V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 20mOhm
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ High Frequency: 3.6 A @ 100 kHz
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY HYB 330UF 35V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 20mOhm, Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ High Frequency: 3.6 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B40930A7337M000 B40930A7337M000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B40930.pdf Description: CAP ALUM POLY HYB 330UF 35V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 35 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
B40930A7337M000 B40930A7337M000 Виробник : TDK B40930.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 330 uF 35 V 10x10.2 SMD (AEC-Q200)
Мінімальне замовлення: 3
B40930A7337M000 B40930A7337M000 Виробник : EPCOS / TDK B40930.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 330 uF 35 V 10x10.2 SMD (AEC-Q200)
Мінімальне замовлення: 2
B40930A7337M000 Виробник : TDK B40930.pdf Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: hybrid; H: 10.2mm; 330uF; 35VDC; 3.6A; SMD; ESR: 20mΩ; ±20%
Type of capacitor: hybrid
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...145°C
Capacitance: 330µF
Body dimensions: Ø10x10.2mm
Height: 10.2mm
Diameter: 10mm
ESR value: 20mΩ
Operating voltage: 35V DC
Operating current: 3.6A
Tolerance: ±20%