Продукція > TDK > B40950A7397M100
B40950A7397M100
B40950A7397M100 TDK
b40950.pdf
Виробник: TDK
Description: CAP ALUM POLY HYB 390UF 35V SMD
Tolerance: ±20%
Features: High Vibration
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: ICT, Industrial
ESR (Equivalent Series Resistance): 20mOhm
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.425" (10.80mm)
Capacitance: 390 µF
Voltage - Rated: 35 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY HYB 390UF 35V SMD, Tolerance: ±20%, Features: High Vibration, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: ICT, Industrial, ESR (Equivalent Series Resistance): 20mOhm, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.425" (10.80mm), Capacitance: 390 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B40950A7397M100 B40950A7397M100 Виробник : EPCOS / TDK b40950.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 390 uF 35 V 10x10.5 SMD High Vibration
товару немає в наявності
B40950A7397M100 B40950A7397M100 Виробник : TDK b40950.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 390 uF 35 V 10x10.5 SMD High Vibration