B40950B0686M000
B40950B0686M000 EPCOS - TDK Electronics
b40950.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: 80V, 68UF (M) D10X10,2MM SMD HP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 33mOhm
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 80 V
Ripple Current @ High Frequency: 1.7 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 80V, 68UF (M) D10X10,2MM SMD HP, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 33mOhm, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 80 V, Ripple Current @ High Frequency: 1.7 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B40950B0686M000 B40950B0686M000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b40950.pdf Description: 80V, 68UF (M) D10X10,2MM SMD HP
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Applications: General Purpose
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 80 V
товару немає в наявності
B40950B0686M000 B40950B0686M000 Виробник : EPCOS / TDK b40950.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 80V, 68uF (M) d10x10,2mm SMD HP