Продукція > EPCOS / TDK > B41231A3159M000
B41231A3159M000
B41231A3159M000 EPCOS / TDK
B41231.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 10VDC 15000uF 20% PVC 6mm Terminals
на замовлення 702 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B41231A3159M000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B41231.pdf Description: CAP ALUM 15000UF 20% 10V SNAP