Продукція > EPCOS / TDK > B41231A3189M000
B41231A3189M000
B41231A3189M000 EPCOS / TDK
Виробник: EPCOS / TDK
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 10VDC 18000uF 20% PVC 6mm Terminals
на замовлення 195 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B41231A3189M000 B41231A3189M000 Виробник : TDK Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 10VDC 18000uF 20% PVC 6mm Terminals