B43231A2337M
B43231A2337M EPCOS - TDK Electronics
B41231_B43231_2008.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In ALUMINUM ELECTROLYTIC 330 F 200V 22x30 SI.
Інші пропозиції B43231A2337M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B43231A2337M B43231A2337M Виробник : EPCOS / TDK B43231-1206869.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In ALUMINUM ELECTROLYTIC 330 F 200V 22x30 SI