Продукція > EPCOS / TDK > B43231A2477M000
B43231A2477M000
B43231A2477M000 EPCOS / TDK
B43231-1206869.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 470uF 22x35mm
на замовлення 413 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B43231A2477M000 B43231A2477M000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B41231_B43231_2008.pdf Description: CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP