Продукція > EPCOS / TDK > B43231B4107M000
B43231B4107M000
B43231B4107M000 EPCOS / TDK
B43231.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 350VDC 100uF 20% General Purpose
на замовлення 423 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 100UF 20% 350V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.000" Dia (25.40mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 350 V, Ripple Current @ Low Frequency: 750 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.162 A @ 20 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B43231B4107M000 B43231B4107M000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B41231_B43231_2008.pdf Description: CAP ALUM 100UF 20% 350V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.000" Dia (25.40mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 350 V
Ripple Current @ Low Frequency: 750 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.162 A @ 20 kHz
на замовлення 54 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
B43231B4107M000 B43231B4107M000 Виробник : TDK B43231.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 350VDC 100uF 20% General Purpose