B43231C5157M
B43231C5157M EPCOS / TDK
B43231-1206869.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In ALUMINUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 150 F 450V 30X30
на замовлення 303 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 870 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.348 A @ 20 kHz.
Інші пропозиції B43231C5157M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B43231C5157M B43231C5157M Виробник : EPCOS - TDK Electronics B41231_B43231_2008.pdf Description: CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 870 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.348 A @ 20 kHz