Продукція > EPCOS / TDK > B43252A2157M000
B43252A2157M000
B43252A2157M000 EPCOS / TDK
B41252_B43252_2008.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 200VDC 150uF 20% 6mm Terminals
на замовлення 624 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 150UF 20% 200V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 200 V, Ripple Current @ Low Frequency: 630 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 976.5 mA @ 20 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B43252A2157M000 B43252A2157M000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B41252_B43252_2008.pdf Description: CAP ALUM 150UF 20% 200V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 200 V
Ripple Current @ Low Frequency: 630 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 976.5 mA @ 20 kHz